लोकप्रिय कलकार जयनन्द लामाको निधन

खबरखाेज समाचारदाता   ।   २०७८ फाल्गुन ११, बुधबार १२:०७
प्रतिभा ऐडि /काठमाडौ । नेपालका लोकप्रिय कलकार जयनन्द लामाको निधन भएको छ । हरेक विद्यामा उत्कृष्ट अभिनय र लोक गायक समेत रहेका उनीको अल्पायुमै निधन भएको हो । लामा पछिल्ला समय हास्य टेलीशृखला हल्का रमाईलोमा समेत अभिनय गर्दै आएका थिए । उनी अभिनित टेलिसिरियल हल्का रमाइलोका निर्देशक मरिचमान श्रेष्ठ (बल्छी धुर्बे)ले लामाको निधन भएको जानकारी छ ।
सिन्धुपाल्चोकको बाह्रबिसेमा जन्मिएका लामाले थुप्रै मौलिक लोकगीत गाउनुका साथै चलचित्र र टेलिश्रृंखलामा अभिनय समेत गरेका छन् । उनले चलचित्र मनको बाँध, छक्कापञ्जा लगायत चलचित्रहरुमा पनि अभिनय गरेका थिए ।
उनका कलकत्ते काइँयो, चुइँ चुइँ चुइँकने जुत्ता, मुलाको चाना, सलल पानी लगायत थुप्रै लोकगीतहरु चर्चित छन् । उनले नेपाली लोक दोहोरीको रियालिटी शो ‘नेपाल लोकस्टार’मा निर्णायकको भूमिका पनि निर्वाह गरेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

मानव अधिकार रक्षक सञ्जाल कालिकाेटकाे बैठक सम्पन्न

२०७८ फाल्गुन ११, बुधबार १२:०७
कालिकाेट मानव अधिकार रक्षक जिल्ला सञ्जाल कालिकाेटकाे प्रथम बैठक सम्पन्न भएकाे छ । मानव अधिकार रक्षक संजाल कालिकाेटका संयाेजक डिल्ली प्रसाद चाैलागाईंकाे अध्यक्षता कालिकाेट जिल्ला इन्सेक प्रतिनिधि कालिबहादुर मल्लकाे उपस्थितिमा वैठक सम्पन्न भएकाेे हाे । कालिकाेट जिल्लामा दलित,महिला,महिला हिंसाका विरूधमा  मानव अधिकार रक्षक संजालले गरेका काम र आगामि दिनमा आईपर्ने […]

ताजा अपडेट

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.