प्रेस चाैतारी नेपाल कालिकाेटकाे पाँचाै जिल्ला अधिवेशन सम्पन्न ३१ सदस्यिय कार्य समिति गठन

खवरखाेज सम्वाददाता   ।   २०७८ फाल्गुन १८, बुधबार १३:५३

१८ फागुन,कालिकाेट
प्रेस चाैतारी नेपाल कालिकाेटकाे पाँचाै जिल्ला अधिवेशन सम्पन्न भएकाेछ ।
प्रेस चाैतारी नेपाल कालिकाेटका पूर्व अध्यक्ष भरतराज विष्टकाे अध्यक्षता नेकपा एमाले केन्द्रीय सदस्य एवम कालिकाेट जिल्ला पार्टी ईन्चार्ज नगेन्द्र शाही नेशनलकाे प्रमुख आतिथ्यता,प्रेस चाैतारी केन्द्रीय सदस्य कालिकाेट जिल्ला ईन्चार्ज कालिबहादुर मल्लकाे ,नेकपा एमाले कालिकाेट अध्यक्ष जसिप्रसाद पाण्डेकाे विशेष आतिथ्यतामा सम्पन्न भएकाे हाे ।
उक्त अधिबेशनवाट विश्वनाथ सिम्खाडा अध्यक्ष,रमेश सुनार,पवित्रा जैसि उपाध्यक्ष, र सचिवमा डिल्ली प्रसाद चाैलागाई सहित ३१ सदस्यिय कार्यसमिति सर्व सहमत चयन भएकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

हुरेन्डेक नेपाल कालिकाेटकाे पत्रकारहरूसँगकाे अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न

२०७८ फाल्गुन १८, बुधबार १३:५३
१९ फागुन, कालीकोट । खाडाँचक्र नगरपालिका वडा नं १ स्थित एमिदिप हाेटल मान्ममा हुरेन्डेक नेपाल कालिकाेटकाे आयाेजना प्लान नेपाल कालिकाेटकाे आर्थिक सहयाेगमा पत्रकारहरूसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएकाे छ। हुरेन्डेक नेपाल कालिकाेटका अध्यक्ष जजराज शाहिकाे अध्यक्षतामा छिटाे विवाह,बाल विवाह, वालवालिकाका विषयमा विगत ३ वर्ष देखि नरहरिनाथ, सान्नित्रिवेणी गाउँपालिका र रास्काेट नगरपालिकामा […]

ताजा अपडेट

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.