सरकारी कर्मचारीकाे तलाव १५ प्रतिशतले बढ्यो

खबरखाेज समाचारदाता   ।   २०७९ जेष्ठ १५, आईतवार १८:४२

काठमाडौं । सरकारले राष्ट्र सेवक कर्मचारीको साउन एक गतेदेखि लागु हुने गरी मासिक १५ प्रतिशत रुपैयाँले तलब बढाएको छ । आर्थिक वर्ष २०७९÷८० को बजेट वक्तव्य मार्फत अर्थमन्त्री जनार्दन शर्माले तलब बढेको घोषणा गरेका हुन् । अनलाइन खबरबाट

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

स्वास्थ्य सेवा कार्यालयलाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण

२०७९ जेष्ठ १५, आईतवार १८:४२
कालिकोट जिल्ला अस्पताललाई स्वास्थ सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको छ । प्लान इन्टर नेशनल नेपालकाे सहयाेगमा किर्डाक नेपाल कालीकाेटकाे समन्वयमा कालिकाेटका प्रमुख जिल्ला अधिकारी रामहरि शर्माकाे उपस्थितिमा जिल्ला स्वास्थ्य सेवा कार्यालय कालीकाेटलाई हस्तान्तरण गरिएको छ । किर्डाक नेपालकाे यसएचओ कार्यक्रम अन्तर्गत सहयोग गरिएकाे हाे। उक्त सामान १२ लाख ३हजार ७ सय ८९ […]

ताजा अपडेट

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.