चुनावी बाचा पूरा गर्ने अभियानमा तिलागुफा सरकार

खबरखाेज समाचारदाता   ।   २०७९ श्रावण १७, मंगलवार १७:३४

खबरखाेज/कालिकाेट । चुनावकाे समयमा जनतासामु राखेका बाचा र प्रतिवद्वता पूरा गर्ने अभियानमा तिलागुफा सरकार लागेकाे छ । जस अन्तरगत तिलागुफा नगरपालिका भित्रका ११ वटै वडा हरुमा नेपाल विद्युत प्राधिकरणको राष्ट्रिय प्रसारण लाईन पुराउने योजना अनुरुप अभियानकाे सुरुवात भएकाे हाे । साउन २२ गते सम्म वडा नम्वर ३ फोइमहादेव र वाडानं  ४ काे  राँचुलिमा राष्ट्रिय प्रसारण लाईन जोडि अन्धकार हटाउन लागिएकाे तिलागुफा नगर उपप्रमुख  महेन्द्रबहादुर शाही प्रबिधिक टेालिकासाथ मंगलबार फाेइमहादेव पुग्नु भयको छ । उहाले यसपछि  जुबिथा, खल्ला र छाप्रेमा लाईन तान्ने काम सुरु गरिने बताउनु भएकाे छ । यो बर्षको अन्त्यसम्म नगरपालिका भित्रका ११ वटा वडाहरुमै प्रसारण लाईन पुगाइने भएकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

ताजा अपडेट

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.