प्रजातन्त्र दिवसको अवसरमा सरसफाई कार्यक्रम

डिल्लीप्रसाद चौलागाईं   ।   २०७७ फाल्गुन ६, बिहीबार ०९:३८

डिल्लीप्रसाद चौलागाईं

कालिकोट फागुन ६ । आउदै गरेको राष्ट्रिय प्रजातन्त्र दिवसको अवसरमा जिल्लाको खाँडाचक्र नगरपालिका–१ मान्म बजारमा सरसफाई कार्यक्रम भएको छ । कालिकोट जिल्लाका सरकारी तथा गैर सरकारी संस्थाका प्रमुख एवम प्रतिनिधि,सुरक्षा कर्मी व्यापारी,बुद्धिजिवीहरुको सहभागितामा सरसफाई गरिएको छ ।

सो कार्यक्रम कालिकोट उद्योग वाणिज्य संघको आयोजना तथा सरकारी÷गैरसरकारी संस्थाको समन्वयमा गरिएको हो । बजारमा सडकलाई हस्तक्षेप गरि राखिएका सरिया,ढुंगा,बालुवा,गिट्टीलाई हटाएर सडक खाली गर्न पनि अनुरोध गरेका छन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

खबरखोजकर्मीले लगाए कोभिड विरुद्धको भ्याक्सिन

२०७७ फाल्गुन ६, बिहीबार ०९:३८
डिल्लीप्रसाद चौलागाँई /कालिकोट । खबरखोज मिडिया प्रालिद्धारा सञ्चालित अनलाईन मिडिया खबरखोज डटकमका प्रधान–सम्पादक काालीबहादुर मल्ल र सम्पादक डिल्लीप्रसाद चौलागाँईले बीहिवार कोभिड विरुद्धको भ्याक्सिन लगाउनु भएको छ । उहाँहरुले लगाएको भ्याक्सिनले कुनै असर नपरेको खबरखोजका सम्पादक चौलागाँईले वताउनु भयो । यस अघि स्वास्थ्यकर्मी,सरकारी कर्मचारी लगाएतले लगाएका थिए भने आजबाट पत्रकारहरुलाई पनि […]

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.