मिडियालाई निष्पक्ष वन्न प्रदेश सांसद शाहीको सुझाव

खबरखोज सम्वाददाता   ।   २०७७ आश्विन ५, सोमबार १६:४७

कालिकोट/ कर्णाली प्रदेशसभा सदस्य कुर्मराज शाहीले मिडियाकर्मीलाई निष्पक्ष र स्वातन्त्र वन्न आग्रह गर्नु भएको छ । तिब्रिकोट मिडियाद्धारा सञ्चालित अनलाइन न्युज खवरको उदघटन समाहरोमा शुभकामना मन्तव्य राख्दै प्रदेश सांंसद शाहीले उक्त सुझव राख्नु भएको हो ।
कार्याक्रमका प्रमुखअतिथि समेत रहनु भएका सांसद शाहीले पत्रकार राष्ट्र निर्माणको एक हिस्सा र सवै विषयको ज्ञाता हुने भएकाले ब्यक्तिगत स्वार्थ भन्दा माथि उठेर कलम चलाउनु पर्ने वताउनु भयो ।
मिडिया प्रलिका प्रवन्ध निर्दशक विश्वनाथ सिम्खाडाको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्याक्रमका विषेश अतिथि पलाता गाउापालिका अध्यक्ष लक्षमण बमले पत्रकारले उठान गरेको विषय टुङगोमा नपुगे सम्म निरन्तर लाग्नु पर्ने धारण राख्नु भयो ।
कार्याक्रममा नेकपाका कर्णाली प्रदेश सदस्य लक्ष्मीप्रसाद चौलागाँई शैलेन्द्र,नेपाली कंग्रसका दमनवहादुर शाही,जिल्ला समन्वय समितिका कानूनि सल्लाहकार कृष्णप्रसाद आचार्य, कृषि कार्यालय कालिकोटका प्रमुख भरत बस्नेत, प्रेस संगठनका अध्यक्ष भरतराज विष्ट लगाएतले शुभकामना दिनु भएको थियो ।
“सत्य, तथ्य र निश्पक्ष समाचार हाम्रो आधार” खोजी अभियानको लागी सधाभार– अनलाईन न्युज खवर भन्ने मुल उदेश्यले संचालनमा ल्याउन लागिरहेको मिडियाको औपचारीक ्रुपमा उद्घाटन गरीएको प्रवन्ध निर्देशक सिम्खाडाले वताउनु भयो ।
उद्घाटन कार्यक्रमको संचालन पत्ररकार पुष्पराज भट्टराईले गरेका थिए ।

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सहाना प्रधानको छैटौँ स्मृति दिवस मनाइँदै

२०७७ आश्विन ५, सोमबार १६:४७
काठमाडौं/ नेपालको वाम–लोकतान्त्रिक आन्दोलनकी शिखर व्यक्तित्व स्वर्गीय सहाना प्रधानको आज छैठौं स्मृति दिवस मनाइँदैछ।  तत्कालिन समाजलाई व्यूँझाउन चेतनाको बिगुल फुक्नुभएकी सहाना नेपाली समाजको कहिल्यै ननिभ्ने आलोकका रुपमा परिचित हुनुहुन्छ । जीवनका झण्डै सात दशक राजनीतिक र सामाजिक आन्दोलनको अगुवाई गर्नुभएको प्रधान नेपालको वाम—प्रजातान्त्रिक आन्दोलन, कम्युनिस्ट आन्दोलन, राष्ट्रियताको आन्दोलन र समाज परिवर्तनको […]

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.